Trendy

Příze na pletení v rukou.

Podzimní hit: Pletení na rukách

 

Dámy, také se Vám stalo, že jste v žádném obchodě nesehnaly šálu, která by byla přesně podle vašich představ? Nelíbily se Vám barvy, materiál, tvar, nesehnaly jste takovou, která by Vám ladila s kabátem, nebo prostě byly moc drahé? To už je všechno historie. Hitem letošního podzimu jsou šály pletené na rukách. Během několika málo minut si totiž za pár korun jednoduše upletete originální šálu, která Vás zahřeje nejen na krku, ale také na duši. Protože přesně takovou radost budete mít z šály, kterou upletete samy.

 

Ruční práce už dávnou nejsou výsadou babiček, zatímco se letošní léto neslo ve znamení náramků z barevných gumiček, podzimní sychravo přináší hřejivé “DIY“ šály pletené na rukách. Pletení v rukách je fenomén, který rychle pohltil celou planetu.  Pořádně se rozhlédněte a zjistíte, že pletou všichni, od těch úplně nejmladších až po nejstarší. Pletení na rukách se rychle rozšířilo do zemí celého světa a není divu – výsledky jsou úžasné, originální a nápadité.

 

Pletení je extrémně jednoduché a zábavné. K vlastnoručně vyrobené šále nepotřebujete jehlice, stav ani jiné pomůcky. Bohatě si vystačíte s vlastními pažemi. Podívejte si na video návod, vyberte si přízi a začněte ještě dnes!  Příze na pletení na rukách se vyrábí ve všech možných barvách, zvolte takovou, která se líbí právě Vám. Příze na pletení v rukách jsou silnější než klasická vlna, jednoduše se s nimi pracuje a vytvoříte z nich krásné, nadýchané a hlavně hřejivé šály, do kterých se zachumláte během studených podzimních a zimních dnů.