Letní trendy :)

          Aby to co nosíme, bylo vždy módní a dokázalo zaujmout, musíme šaty přikrášlit vhodným doplňkem. Šátky jsou jedním z nich, můžete jimi zdobit sebe nebo své šaty a přitom vypadat nádherně. Šátky můžeme měnit každou chvíli, protože i ony drží krok s nejnovějšími změnami a výkřiky ve světě módy. K dispozici máme nové barvy, materiály a tvary tak, aby si každá žena vybrala pro letní sezonu ten svůj nebo svoji sadu. Výběr toho pravého šátku pro Vás závisí na tom, co budete nosit a zda budete šátky kombinovat nebo ne.

 

          Barvami letošního léta jsou ledové pastely, tóny růžové a ohnivé odstíny. Černá a bílá barva patří také mezi žhavé trendy letošního roku, můžeme najít nepřeberné množství šátků v této mimořádně elegantní a chytlavé barevné kombinaci. Materiály tohoto léta jsou především hladké a lesklé, aby jejich nošení v horkém letním počasí bylo maximálně pohodlné. Šátky jsou k dispozici v rozličných velikostech, ale nejžhavějšími trendy letošního roku jsou extra velké a dlouhé šátky. Pokud chcete svůj šátek učinit ještě zajímavějším, můžete k jeho vázání použít nejrůznější spony nebo kroužky.

 

        Nošení šátků se neomezuje pouze na jejich uvázání na vašich ramenou, můžete si dát šátek do vlasů, aby je ochránil před slunečním žárem, nebo si můžete omotat okolo těla, když relaxujete na pláži.

 

 

        Takže, jaký si pořídíte šátek pro letošní léto?Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.