Stylová zima 2014/15

Nejlepší období, kdy se můžete zahalit do šátků, šál či pletených „rour“, je zima.

 

Zima nabízí tolik možností vyřádit se jak Vy dámy, tak i Vy pánové. Nejlepší doba, kdy je třeba pochmurné počasí pěkně rozzářit krásnými, zářivými barvami zimních šál i šátků.

Vše tyto módní doplňky jako jsou např. pletené zimní šály lze sladit s rukavicemi, kozačkami, kabelkou či kabátem.

Nejenže jsou to skvosty, které obohatí Váš outfit, ale dokážou taky pěkně zahřát. Záleží už na každém z nás, jaký tvar se nám líbí, a jak si jej doslova obmotáme. Zimní šátky a šály se stávají velkým trendem.

 

Na každém rohu ve městech či našem e-shopu najdeme spoustu druhů a materiálů. Nejlepší jak obohatit svůj zimní kabát jsou tyto doplňky. Také velmi praktické a módní jsou sety zimních šál a čepic.

Zaručeně Vám bude ladit každý z kousků jak na hlavě, tak i na krku.  Velmi oblíbené v zimě jsou i pletené roury. Platené zimní šály zaručeně zahřejí a vypadají i módně.

Barvy si určitě vybírejte podle toho, jaké jsou Vaše oblíbené, ale i takové které jsou vhodné do celkové vizáže. Určitě nic nezkazíte, když si zvolíte šátky a šály jednobarevné.

Vhodné jsou černé, vínové, bordó, tmavě modré, šedivé odstíny, ale také ze světlých odstínů vyhrávají červené, oranžové, fialkové.

Zajímavě také vypadají pletené roury zdobené flitry, svítivými kamínky. To samé platí u šátků.

V zimním období startuje i plesová sezóna, kdy se můžete na doplňcích vyřádit. Samozřejmě vše s mírou.

K jednoduchým černým „koktejlkám“ můžete šátek přehodit přes ramena místo nudných svetrů. V době velké zimy a sněžení přehodit zimní šálu či šátek přes hlavu, kdy tak zachováte svůj tvar účesu a můžete pokračovat dále ve svém stylingu večera.

Zima nás určitě nemůže omezovat ve výběru vzorů. Pletené vzorované zimní šály a roury nevyjdou z módy. Vzorované šátky, které hodláte přes zimu schovat ve skříni určitě vytáhněte a využijte jako oživení svého kabátu, které si můžete uvázat např. kolem pasu, a ne jen kolem krku.

Vzory a barvy šál, pletených rour a šátků neznají meze a tak hurá do ulic a nebojte se experimentovat.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.