Krásné jaro s šátky!

Jarní období nám umožňuje ukázat to, co jsme přes zimu nemohli.

Vše začíná kvést a my konečně ukážeme náš nový šatník a s ním i nové trendy. Naše doplňky jako jsou šátky a různé šálky nabírají svěžesti a konečně můžeme rozzářit svět.

Nemusíme nosit zimní kabáty a tak vytáhneme šátky svěžích barev a materiálů. Velmi trendy materiály jsou kašmír a nejlepší bavlna.

Šátky se nejlépe hodí na jarní dobu, a proto se můžeme pustit i do menších experimentů barev. Menší šátky si jen tak nedbale uvázat kolem krku a větší či XL šátky jen tak ležérně přehodit přes ramena či zavázat kolem pasu. K večeru šátky a šály, můžeme využít jako pokrývku hlavy aby nám jarní vítr nerozcuchal náš účes či jen abychom nenastydli. Určitě nesmíme na jaro zapomenout na šátky do vlasů, které jsou na jaro jako stvořené. V této době jsou velmi osvěžující vzorované šátky např. se vzory květin, puntíků....

Moc krásné také jsou jednobarevné šátky pastelových barev, které oživí váš outfit.

Nesmíme opomenout muže, kteří si mohou pánské šály a šátky přehodit jen přes ramena nebo jen tak uvázat kolem krku.

Barev je nespočet jak pro muže tak i pro ženy. Pro muže tady máme vzory kostek a pruhů. Nemusíme se na jaře bát využít i pletené zimní šály či šátky, jelikož z nich můžeme vytvořit i halenky (viz styly uvázání na www.satkylevne.cz). Jarní rána bývají trochu chladná, určitě nebude na škodu sáčko obohatit pletenou rourou či zimní šálou. Tyto doplňky jsou vždy využitelné za každého počasí i ročního období.

Nemusíme se proto bát, že by zimní šály či šátky zůstaly ležet po celý rok v šatníku a čekaly na tu správnou dobu. Můžeme využít jakýkoliv materiál i barvy. Proto šátky a šály jako módní doplňky milujeme!

 

Fotky zdroj pinterest.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.