Novinka na trhu šátků! Magický šátek.

 

 

 

Novinka v trendech jménem magický šátek!

 

Konečně nastal čas, kdy se nemusíte každé ráno trápit, jaký šátek si vezmete ke kabelce, kabátu či rukavicím. Je tady magický šátek, který Vám hned ulehčí práci. Magický šátek můžete využít jakýmkoliv způsobem!

Je venku sychravo a Vy nemáte tu správnou čepici? Vezměte si magický šátek, ze kterého můžete vytvořit jak šálu kolem krku tak i pokrývku hlavy, která vypadá elegantně a nezničí Vám účes. Máte večer schůzku s přítelem a nevíte co na sebe? Vytvořte si z magického šátku „malé černé“ a budete vypadat šik a sexy. Tenhle malý zázrak je určitě revolucí v šátcích, kterým můžete jak prakticky zahřát svůj krk tak vytvořit dokonale elegantní oblečení. Tento zázrak můžete využít i jako vestu či top, který se hodí k džínům nebo sukním. Magický šátek Vám hlavně nezabere žádné místo ve vašem šatníku. Jeho velikost se zvětší několika násobně podle toho, jak ho chcete využít, avšak umí se vrátit zpět na svou původní velikost šátku, je velmi pružný! Pokud si to nedokážete představit, níže se můžete inspirovat ve videu na našich webových stránkách satkylevne.cz. Neváhejte si tenhle kousek pořídit a vyzkoušet vše co Vás jen napadne :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.