Jak nosit baret.

Jaro se pomalu ale jistě blíží a s ním nepochybně zavítají do vašeho šatníku i nové kousky. Jaro – to je nová energie v žilách, nekonečná chuť do nových věcí, tak co vyzkoušet i něco nového na sebe? Něco neobvyklého, jedinečného, krásného a stylového...

Na mysli máme kvalitní barety, které se hodí pro slečny i dámy – při jejich nošení totiž věk nic neznamená. Baret vám dodá šmrnc a ozvláštní každý váš outfit. Barvu baretu můžete vybírat například podle barvy svých vlasů a také podle oblečení, ke kterému jej budete nosit. Na blond vlasech vynikne baret černý nebo červený, na hnědých vlasech zase růžový či béžový a na černých třeba žlutý nebo modrý.

Jak baret nosit, když už jste si jej pořídila? Fantazii se meze nekladou, a tak jej můžete nosit s rozpuštěnými vlasy, ale i s vlasy do drdolu, který schováte pod baret. Pokud dáváte přednost upraveným vlasům, můžete si udělat jednoduchý cop nebo dva copy, které vám dodají hravý vzhled. Díky různým stylům nošení tak bude stejný baret vypadat pokaždé trochu jinak.

Baret se obvykle nosí posazený lehce na stranu. Zbytek už je na vás. Můžete si jej nasadit více do čela, nebo stáhnout více dozadu, zakrýt uši, ukázat uši... Záleží na vaší náladě, jestli necháte pramínky vlasů čouhat zpod baretu, nebo všechny vlasy uhladíte a schováte. Pár pramínků si můžete navlnit a nechat je volně viset, což bude působit velmi žensky.

Barety na první pohled zaujmou svou jednobarevností a kvalitním provedením. Jsou vyrobeny z čisté bavlny a jedná se o tradičního českého výrobce pokrývek hlavy Tonak. Pokud chcete baret vyzdobit, sáhněte třeba po broži, sponce nebo stuze. Krásně se k němu budou hodit také výrazné náušnice, ať už pecky nebo visací.

Na závěr ještě jeden tip, jak zajistit, aby vám baret pěkně držel na hlavě. Použijte dvě nebo více překřížených sponek, kterými baret připevníte k vlasům u spánků. Díky tomu bude baret držet na místě a vy si nebudete muset dávat pozor, aby vám nespadl.

Naši nabídku dámský vlněných baretů si můžete prohlédnout  zde.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.