Módní blogerka Lady An o vzoru TARTAN!

Ještě si moc dobře vzpomínám na dobu, kdy byl tartanový vzor brán především jako vzor patřící Skotům a jakékoli jeho zapojení do běžných outfitů takřka nepřicházelo v úvahu. Jenomže čas plynul.. a přes metalické kalhoty, batikovaná trička, Disneyho postavičky na čemkoli na lidech jakéhokoli věku :D jsme se dostali až do fáze, kdy si tartanový vzor po počátečních nejistých krůčcích téměř ze dne na den podmanil módní svět.

 

Stačí, aby se nějaký trend jen mihnul na módní přehlídce návrháře světového jména a rázem je ho všude plno.. a protože se tenkrát na přehlídce Marca Jacobse (podzim 2015) tartan nejen mihnul, ale doslova celou přehlídku zaplavil, ve velkém se začal objevovat také v řetězcích běžným smrtelníkům dostupnějším..

 

Je jedno, jestli sáhnete po košili, lodičkách s tartanovým vzorem, nebo třeba šále.. Tenhle vzor se dá nosit na milion způsobů a můžete jím oživit i outfit, o který byste jinak bez tartanové „jiskry“, ani nezavadili pohledem! Jako příklad si vezměme třeba konkrétně můj outfit – jak by se vám líbil bez tartanové šály? Nic moc, že? :)

 

Tartan je věrný, co se kombinování barev týká, protože můžete použít prakticky jakoukoli barvu, která je součástí potisku.. Objevuje se ve vzoru vaší šály zelená? Neváhejte sáhnout po botách ve stejné barvě! A pokud si na výrazné detaily naopak nepotrpíte, černou se přece nikdy nic nezkazí :). Jen na jedno je při kombinování tartanu nutné dávat pozor – pokud je v outfitu jeden tartanový prvek, na ostatní věci s tímto potiskem jednoznačně zapomeňte! Výjimka je udělena kouskům, které pochází ze stejné kolekce a potisk je tudíž na chlup totožný :)).

 

 

šály se vzorem TARTAN zde

Lady An

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 Módní blog Lady An
 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.